تاریخچه شرکت توسعه عمران بیمه

..

شركت توسعه عمران بيمه (سهامی خاص) براساس تصميم هیأت مؤسس در تاريخ  1386/7/24 تأسیس و تحت شماره ۳۰۶۲۲۲ در اداره كل ثبت شركت‌ها و مالكيت‌های صنعتي تهران به ثبت رسيده و از اواخر سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را با موضوع سرمایه‌گذاری در صنعت ساختمان آغاز نموده است.

این شرکت به عنوان یکی از شرکت‌های سرمایه‌گذاری زیر مجموعه بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران بوده که در امر سرمایه‌گذاری و ساخت مراکز تجاری ، اداری و مسکونی اشتغال دارد.

در این راستا شرکت توسعه عمران بیمه از سال ۱۳۸۶ فعاليت خود را با خريد و ساخت پروژه‌هايی همچون  مجتمع مسکونی پروين واقع در اصفهان ، مجتمع مسكوني عراقي و بلوار فردوس در تهران آغاز نموده که با تکمیل و بهره‌برداری از آن‌ها وارد فاز جدیدی از فعالیت خود شده است.

در ادامه و در سال 1387 با توجه به تغییرات صورت گرفته در استراتژی شرکت ، پروژه‌های بزرگی چون مجتمع تجاری جمهوری ، مجتمع تجاری شمس مشهد و پروژه‌های بسیار دیگر تعریف و آغاز شده است.

اعتماد متقابل و دراز مدت به عنوان پایه‌های اصلی نگرش ما در ارتباط فی مابین شرکت و ذینفعان می‌باشد و شرکت توسعه عمران بیمه با گردآوری مجرب‌ترین مهندسان و کارشناسان و با استفاده از بروزترین فن‌آوری‌ها تمام تلاش خود را جهت بهبود این امر مهم به کار بسته است.

چشم انداز و اهداف