تاریخچه شرکت توسعه عمران بیمه

..

شرکت توسعه عمران بیمه (سهامی خاص) براساس تصمیم هیأت مؤسس در تاریخ  ۱۳۸۶/۷/۲۴ تأسیس و تحت شماره ۳۰۶۲۲۲ در اداره کل ثبت شرکت‌ها و مالکیت‌های صنعتی تهران به ثبت رسیده و از اواخر سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را با موضوع سرمایه‌گذاری در صنعت ساختمان آغاز نموده است.

این شرکت به عنوان یکی از شرکت‌های سرمایه‌گذاری زیر مجموعه بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران بوده که در امر سرمایه‌گذاری و ساخت مراکز تجاری ، اداری و مسکونی اشتغال دارد.

در این راستا شرکت توسعه عمران بیمه از سال ۱۳۸۶ فعالیت خود را با خرید و ساخت پروژه‌هایی همچون  مجتمع مسکونی پروین واقع در اصفهان ، مجتمع مسکونی عراقی و بلوار فردوس در تهران آغاز نموده که با تکمیل و بهره‌برداری از آن‌ها وارد فاز جدیدی از فعالیت خود شده است.

در ادامه و در سال ۱۳۸۷ با توجه به تغییرات صورت گرفته در استراتژی شرکت ، پروژه‌های بزرگی چون مجتمع تجاری جمهوری(شهر کودک قاصدک) ، مجتمع تجاری شمس مشهد و پروژه‌های بسیار دیگر تعریف و آغاز شده است.

اعتماد متقابل و دراز مدت به عنوان پایه‌های اصلی نگرش ما در ارتباط فی مابین شرکت و ذینفعان می‌باشد و شرکت توسعه عمران بیمه با گردآوری مجرب‌ترین مهندسان و کارشناسان و با استفاده از بروزترین فن‌آوری‌ها تمام تلاش خود را جهت بهبود این امر مهم به کار بسته است.

چشم انداز و اهداف